Trzeci wyjazd do Malagi

Matera 2008

"Leonardo da Vinci 2007" w ZS Nr 3
Zagraniczne praktyki zawodowe we Włoszech, Hiszpanii i Niemczech

« Leonardo 2006      Leonardo 2008 »

Pod koniec marca 2008r. grupa 56 uczniów klas III oraz 6 nauczycieli wyjechało na 4 tygodniowe praktyki zawodowe do Hiszpanii, Niemiec i Włoch. Pozostali uczniowie odbywali praktyki w polskich firmach. Terminy praktyk: 31.03-25.04.2008r. Wyjazdy na staże finansowane były w całości z programu Leonardo da Vinci. Autorami projektów, dzięki którym zrealizowano wyjazd, byli nauczyciele ZS3: p. Mariusz Gołąbek, p. Mariola Leśniewska, p. Alicja Żuchowska, p. Aneta Sadrak, p. Monika Lipska-Kłos, p. Katarzyna Cedro i p. M. Brzeźnicka. Koordynatorami projektów byli nauczyciele: p. Alicja Żuchowska i p. Mariola Leśniewska. W ramach programu Leoanardo da Vinci 2007 zrealizowano 3 praktyki zagraniczne:

• Malaga (Hiszpania) - 20 uczniów (elektronika, informatyka, mechatronika, teleinformatyka)
    Malaga (Hiszpania)

Praktyki zawodowe - Malaga 2008
    PRAKTYKI ZAWODOWE - MALAGA 2008 (HISZPANIA)

• Zwickau (Niemcy) - 20 uczniów (elektronika, informatyka, mechatronika, teleinformatyka)
    Zwickau (Niemcy)

Praktyki zawodowe - Zwickau 2008
    PRAKTYKI ZAWODOWE - ZWICKAU 2008 (NIEMCY)

• Matera (Włochy) - 16 uczniów (elektronika, informatyka)
    Matera (Włochy)

Praktyki zawodowe - Matera 2008 (Włochy)
    PRAKTYKI ZAWODOWE - MATERA 2008 (WŁOCHY)

« Leonardo 2006      Leonardo 2008 »